W dniach 27.02 – 01.03.2018 roku w Excel London odbędą się targi Broadcast Video Expo. W trakcie wydarzenia na stoisku Nadaje Broadcasting F05 będzie można zapoznać się z oferowaną przez firmę platformą Nadaje.com umożliwiającą nadawanie transmisji audio i video w internecie.

Zapowiedzią wydarzenia jest uruchomienie nMagazine – kwartalnego magazynu prezentującego informacje z branży streamingu.

Główną usługą prezentowaną na targach będzie Video Streams, pozwalająca na transmisje na żywo z wydarzeń. Usługa zintegrowana jest z Content Delivery Network gwarantującym światowy zasięg nadawanego programu wraz z odtwarzaczem video do zamieszczenia na stronę www Klienta i możliwością zabezpieczenia transmisji na login i hasło.

Video Streams oferuje opcję płatności za oglądanie przez Pay-Per-View przy współpracy z TPay.com oraz moderowany chat dla widzów.
Usługa jest dostępna w abonamencie miesięcznym lub dla pojedynczych dni transmisyjnych, co czyni ją elastyczną cenowo oraz idealną dla transmisji wydarzeń kulturalnych, sportowych, szkoleń wewnątrz korporacyjnych, jak również dla przekazów edukacyjnych lub samorządowych.

Szersze spektrum zastosowań streamingu live opisane jest w artykule:
http://magazine.nadaje.com/7-powodow-dla-ktorych-media-spolecznosciowe-nie-zawsze-sa-trafnym-rozwiazaniem/

Na stoisku Nadaje Broadcasting można zapoznać się również z usługą Radio hosting, zapewniającą stabilny hosting strumieni live profesjonalnych rozgłośni radiowych.
Współpraca z ponad 200-toma stacjami radiowymi i sieć serwerów zlokalizowanych w największych DataCenter w Europie pozwala firmie świadczyć doradztwo techniczne, dzięki któremu możliwe jest płynne nadawanie w sygnału radia w sieci Internet.
W ramach usługi oferowany jest player do zamieszczenia na witrynie rozgłośni.

Instore jest usługą umożliwiającą dostarczanie poprzez streaming różnych treści do wielu lokalizacji przy jednym centralnym panelu zarządzania muzyką, jinglami czy reklamami.
Z oprogramowania korzystają głównie sieci sklepów, galerie handlowe oraz hotele.  Zastosowanie innowacyjnego rozwiązania transmisji polegającego na przekazywaniu do urządzeń odbiorczych plików muzycznych, zamiast ciągłego strumienia, pozwala na wyeliminowanie ewentualnych przerw w odbiorze w placówkach mogących leżeć po stronie dostawców internetu na tak zwanej ‘ostatniej mili’.  

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem targów: BVE Show Guide oraz umówienia spotkania poprzez kalendarz na stronie BVE Meeting Zone.
Wojciech Dalętka, CEO Nadaje Broadcasting zapewnia: “Na łamach nMagazine” planujemy w każdym kwartale publikować nasze spostrzeżenia dotyczące rynku streamingu na żywo, zarówno radiowego jak i telewizyjnego. Zapraszamy ekspertów z branży aby dzielili się wiedzą techniczną oraz rynkową, w celu rozwiązywania realnych problemów”.

Najnowszy numer jest dostępny pod adresem: http://magazine.nadaje.com

Kontakt:
Wojciech Dalętka
+48 71 757 50 20
broadcasting@nadaje.com
http://nadaje.com
Twitter: @NadajeBroadcast